4.6 C
Ankara
Cuma, Mart 31, 2023

Park Teknolojileri

Trafik Haberleri

Emre Yılmazhttp://www.emreyilmaz.net/
Aydınlatma sektöründe; devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev alıyorum. Web teknolojileri ve grafik tasarım alanlarında da profesyonel çalışmalar yapmaktayım. Elektrik-Elektronik Mühendisi.

Park sorunu küresel bir sorun haline dönüştü. Bu sorunun çözmek için birçok alternatif çözüm var. Bu alternatiflerin çoğunun sıradan olması taleplere karşılık vermekte zorlanmakta hatta çoğu zaman karşılık verememektedir.

Park endüstrisi içinde bulunan tüm uluslararası park işletmeleri müşterilerin taleplerini karşılamaya odaklanmıştır. Bu talepleri karşılamak için küresel teknolojinin sağladığı tüm yeterlilikler, ağ ve güçle birlikte esneklik kullanılarak inovatif çözümler oluşturulmak amaçlanmaktadır.

Bu çözümleri söyle sıralaya biliriz;

1-Giriş Çıkış İstasyonları ve Bariyerler

2-Otomatik Ödeme İstasyonları

3-Ücret Bilgisayarları

4-İşaretler

1-Giriş Çıkış İstasyonları ve Bariyerler

Çevresel korozyona karşı dayanıklılık için alüminyum yapısı sade ve güvenilirdir. Biletleri doğru okuyabilmek için 2d barkod teknolojisi kullanılmakta ve bu sayede daha stabil okuma sağlanmaktadır. Yönlendirme paneli sayesinde merkezden uzak yerlerde müşteriye sesli ve görsel uyarma yapmaktadır.

2-Otomatik Ödeme İstasyonları

Zahmetsizce ödeme yapmak için ideal bir sistemdir. Madeni ve kâğıt para tanıması esnek olduğu için  müşteri dostu ve problemsiz bir sistemdir.

3-Ücret Bilgisayarları

Park ücretlerinin hesaplanması ve ödemesi için minimum sürede maksimum işlem kapasitesi sunmaktadır. İstasyon dışı cihazlara bağlanmak için basit giriş çıkış ara yüzleri (mesela trafik ışıkları, sarmal kapı, yangın alarmları)gibi birçok olanak sağlamaktadır.

4-İşaretler

Dolu boş göstergeleri sayesinde kullanıcıyı bilgilendirmekte ortam şartlarına göre ışık ayarı yapabilmektedir. Alandaki anlık mevcut alan sayısını gösteren ekranlar ile kapasite sayısı gösterilmektedir.

- Reklam -

Trafik Haberleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Sorgulamalar