Araç Muayenesi Sorgulama

»»Araç Muayenesi Sorgulama

Araç Muayenesi Sorgulama

Aracınızın Araç Muayene tarihi geçti mi? Yaptırmış olduğunuz muayene sonucunu online sorgulamak mı istiyorsunuz? Nereden sorgulayabilirsiniz ve randevu için hangi işlemleri yapmanız gerekiyor? TÜV muayenesi sorgulama için aşağıdaki adresleri ziyaret ederek Araç Muayenesi Sorgulama işlemlerini yaptırabilirsiniz. TÜV sisteminde ulaşabileceğiniz sorgulama sonuçları sadece TÜV kayıtları ile sınırlı. Yani 2007 öncesi muayene bilgilerine ulaşmanız mümkün değil.

Araç Muayenesi Sorgulama İçin Tıklayınız 

Yaptırmış olduğunuz muayene sonucu öğrenmek için araç muayene sorgulama sayfasını kullanabilirsiniz. Unutmayınız; Araç muayenesi, trafiğe çıkan motorlu ve motorsuz araçların teknik yeterliliklerinin muayene edilerek trafik ve yolcu güvenliğine uygun olup olmamasının tespit edilmesidir. Araçların muayenesi 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 34. maddesi gereğince zorunludur. Türkiye’de araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluş; TÜVTÜRK’tür.Araç Muayene Randevusu Alma İçin Tıklayınız

Türkiye genelinde yer alan bütün TÜVTÜRK istasyonlarından randevu almak için araç muayenesi randevu alma sayfasını kullanabilirsiniz. Araç muayene online randevu işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Araç Muayene Gecikme Bedeli Hesaplama İçin Tıklayınız

Araç muayenenizi geciktirdiniz ve ne kadar gecikme bedeli ödeyeceğinizi öğrenmek istiyorsunuz. Yapmanız gereken Araç muayene gecikme bedeli sayfasını ziyaret ederek aracınızın bilgilerine göre ne kadar fark ödeyeceğinizi tespit etmek.

Siz de fikrinizi belirtin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.