22 C
Ankara
Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Intertraffic Fuarı 16-18 Kasım 2016 Tarihleri Arasında Meksika’da

Trafik Haberleri

Emre Yılmazhttp://www.emreyilmaz.net/
Aydınlatma sektöründe; devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev alıyorum. Web teknolojileri ve grafik tasarım alanlarında da profesyonel çalışmalar yapmaktayım. Elektrik-Elektronik Mühendisi.

Trafik sektörünün en büyük fuarlarından biri Intertraffic  Fuarı bu yıl Meksika’da düzenleniyor. 120’nin üzerinde firmanın katıldığı, 3000’den fazla ziyaretçinin konuk olacağı fuar, sektör firmalarına teknolojik gelişmeleri tanıtmak için büyük bir fırsat sunuyor.

Fuar 16-18 Kasım 2016 tarihleri arasında, Centro Banamex sergi ve fuar alanında düzenleniyor. Ulusal ve uluslararası katılımcı firmalar, standlarında teknolojik ürünlerini ve yenilikçi çözümlerini sergilemeye hazırlıyor.

Intertraffic Meksika’da beş ana temada ürün ve hizmetleri bulmak mümkün olacak; altyapı, park, güvenlik, akıllı ulaşım ve trafik yönetimi.

Ankara merkezli trafik firması Asya Trafik A.Ş. de ülkemizi fuarda temsil ediyor. Asya Trafik A.Ş.; PLASTRA, SOLTRA, SINTRA, SISTRA, LEDTRA, REFLECTRA ve LUXTRA markalarını görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Firma C salonunda 36 numaralı standında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

- Reklam -

Trafik Haberleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Sorgulamalar