20.5 C
Ankara
Pazar, Mayıs 26, 2024

Intertraffic 2017 İstanbul 24-26 Mayıs Tarihinde Start Verecek

Trafik Haberleri

Intertraffic 2017 İstanbul; Altyapı, trafik yönetimi, akıllı ulaşım, güvenlik ve park alanında 6.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçi ve 200’ün üzerinde katılımcı ile 24-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Ülkemizde iki yılda bir düzenlenen fuar, dünyanın seçkin kentlerinde sektör liderlerini bir araya getiriyor. Intertraffic 2017 İstanbul 24-26 Mayıs Tarihleri arasında Istanbul Expo Center’da gerçekleştirilecek.

Intertraffic Istanbul etkinliği Türkiye, Avrasya ve Körfez bölgesinin trafik sektörü ile ilgili nihai ticaret ve bilgi paylaşım platformu olarak tanımlanıyor. Her iki yılda bir düzenlenen fuarın 2015 yılındaki etkinliğinde ziyaretçilerin %30’u Türkiye dışındaki 94 ülkeden gelen 5784 kişi idi. Intertraffic İstanbul, ticari birlikler ve katılımcılarla yakın işbirliği içerisinde zengin içerikli ve kapsamlı programlar sunuyor. Interaktif çalıştaylar, sunumlar, yuvarlak masa oturumları ve fuar katında sunumlarla tüm trafik ve taşıma sektörü için geniş ve ilham verici bir ürün gamı sunuyor.

Intertraffic İstanbul altyapı, trafik yönetimi, güvenlik ve otopark alanlarında (sürdürülebilir) mobilite çözümleri ve ürün ve hizmetlerinde faal olan işletmeler için ideal bir buluşma ortamı sunuyor. Türkiye ve çevresindeki ülkeler, Türkiye’nin coğrafi konumu nedeniyle dev bir büyüme potansiyeline sahip sahip. Bu göz önüne alındığında, Intertraffic Istanbul’da yeni iş ilişkileri geliştirmek ve mevcut ortaklarla bir araya gelmek yeni ufuklar vaad ediyor.

Hangi Sektörler Katılıyor?

Intertraffic İstanbul fuarı 4 ana bölümden oluşuyor; Altyapı, Emniyet, Trafik Yönetimi ve Park. Altyapı Bölümü altında yer alacak olan katılımcıların sektörel dağılımları şu şekilde. Kamu aydınlatması, Yol yapımı ve bakımı, Yıkım ve yenileme, Ray teknolojisi, Tünel teknolojisi, Köprü yapımı, Yol boyu ekipmanı, Yol işaretleri, Sokak ekipmanları, Yansıtma materyalleri, Danışmanlık ve araştırma, Diğer altyapı seçenekleri.

Emniyet Bölümü altında yer alacak katılımcıların sektörel dağılımları şu şekilde. Trafik işaretleri, Trafik ışıkları, Dinamik ve statik ikaz sistemleri, Çarpma yastıkları, Bariyer sistemleri, Koniler, Hız tümsekleri, Güvenlik üstleri, Acil durum ekipmanı, Olay ve Kaza Yönetimi, Danışmanlık ve araştırma, Diğer güvenlik sistemleri.

Trafik Yönetimi Bölümü altında yer alacak olan katılımcıların sektörel dağılımları şu şekilde. Dinamik Trafik Yönetimi, Gerçek Zamanlı Trafik Yönetimi, Yoğunluk Yönetimi, Olay ve Kaza Yönetimi, Gözetleme ve kontrol sistemleri, Uygulama sistemleri, Dinamik ve statik ikaz sistemleri, Park ve Sürüş, Rampa ölçüm sistemleri, Araç içi bilgilendirme sistemleri, Yolcu bilgi sistemleri, Trafik analizleri, Bilet ve geçiş sistemleri, Akıllı kart teknolojisi, Kentsel planlama, Trafik Danışmanlığı ve araştırma, Diğer trafik yönetimi seçenekleri.

Park Bölümü altında yer alacak olan katılımcıların sektörel dağılımları şu şekilde. Park ekipmanı, Yol yönlendirme sistemleri, Park ve sürüş bilgilendirme sistemleri, Benzin istasyonu işletim sistemleri, Bilet ve ödeme sistemleri, Park bilgilendirme sistemleri, Park rezervasyon sistemleri, Bariyerler ve şeritler, Giriş Kontrol sistemleri, Görsel sistemler, Park raporları ve istatistikleri, Danışmanlık ve araştırma, Diğer trafik yönetimi seçenekleri.

Katılımcılar için https://my.intertraffic.com adresinde faaliyet gösteren bir portal oluşturulmuş durumda. Fuara katılan firmalar arasında İsbak, Asya Trafik, Evelux Tech, Swarco, San Maek, Borum yer alıyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
- Reklam -

Trafik Haberleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Sorgulamalar