4.6 C
Ankara
Cuma, Mart 31, 2023

Intertraffic 2015 İstanbul 27-29 Mayıs Tarihinde Gerçekleşecek

Trafik Haberleri

2 yılda bir düzenlenen ve ulaşım sektörünü İstanbulda biraraya getiren Intertraffic 2015 Fuarı; 27-29 Mayıs tarihlerinde ziyaretçilere kapılarını açıyor.

Şehiriçi ve şehirler arası yolcu ve yük taşımacılığında kullanılan taşıtlar, toplu ulaşım sistemlerindeki gelişmeler, akıllı ulaşım sistemleri, trafik yönetimi ve planlaması, ulaştırma yönetiminde yer alan tüm kurumlar ve bunlar arasındaki koordinasyon, yol güvenliği ve güvenliğin arttırılmasında kullanılan tüm ekipmanlar İntertraffic İstanbul platformunda yer alacak konu başlıkları. Fuarın bu zengin katılım portföyü ile gerçekleşecek olmasının geçmiş yıllarda olduğu gibi gerek ülkemiz gerekse de bölgemiz açısından büyük bir fayda sağlayacak. Intertraffic İstanbul 27-29 Mayıs 2015 tarihinde İstanbulda 8.kez sektörü bir araya getiriyor olacak.

Intertraffic İstanbul 2015 fuarda yer alacak yeni ürün ve üreticiler dışında zengin konferans ve seminer programı ile sektörün buluşma noktası da olacak. Ulaştırma sektörünün tüm birimlerini bir araya getirecek olan fuarın bu yıl odak konusu “Ulaşım ve otopark yönetimi”. Kentsel dönüşümün ulaşıma etkisi ve Türkiye’de büyüyen bir Pazar olan TEDES – Elektronik kamera sistemleri ve bu konularda olacak yeni ihaleler, yatırımlar Intertraffic İstanbul’da konuşulacak, tartışılacak.

- Reklam -

Trafik Haberleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Sorgulamalar