1.5 C
Ankara
Pazar, Şubat 25, 2024

Kaza Tarihindeki Poliçeyi Sorgula

Trafik Haberleri

Satın almak istediğiniz, kazaya karışan veya kendi aracınızın kaza yaptığı tarihi biliyorsanız veya 5664 servisinden aracın kaza tarihini öğrenerek, ilgili aracın kaza tarihindeki poliçe bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan Kaza Tarihindeki Poliçeyi Sorgula hizmeti sadece plaka ve kaza tarihi bilgilerini girerek aracın kaza anında geçerli poliçe bilgilerine erişebilirsiniz.

Kaza Tarihindeki Poliçeyi Sorgula için Tıklayınız

Peki bu sorgulama ne işinize yarayacak? Kendi aracınız veya kaza karışmış bulanan herhangi bir aracın kaza tarihinde geçerli olan Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası,
Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası veya Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan bu sorgulamada poliçenin detay bilgileri verilmiyor. Sadece hangi sigorta şirketi tarafından sigortalandığı ve geçerli bir poliçenin olup olmadığı bilgisine erişebiliyorsunuz.

- Reklam -

Trafik Haberleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Sorgulamalar