İstanbul’da sabah saatlerinde girmememiz gereken yollar hangileridir?

»»İstanbul’da sabah saatlerinde girmememiz gereken yollar hangileridir?

İstanbul’da sabah saatlerinde girmememiz gereken yollar hangileridir?

Anadolu yakasından Avrupa yakasına doğru olan geçişlerde köprülerin yoğun olduğu saatler bellidir. Saat 7 ve sonrasında iki köprüde de yoğun trafik artışı gözlenir.

Köprülere, en uzak bağlantı noktalarından girmek trafikte geçireceğiniz süreyi uzatabilir. Örneğin, Kozyatağı?ndan Boğaziçi Köprüsü’ne ya da Ataşehir bağlantısından Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne doğru olan gidişler yoğunluğun olduğu yollardır.

Boğaziçi Köprüsü

Köprülere mümkün olduğunca yakın noktalardan giriş yapmaya çalışın. Örneğin Nakkaştepe, Beylerbeyi ya da Bağlarbaşından çıkış yapılarak Altunizade katılımını tercih edilebilirsiniz. Boğaziçi Köprüsü’ne giderken Çamlıca bağlantısını kullanmamaya çalışın.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü

Fatih Sultah Mehmet Köprüsü’nü kullanacaksanız Hekimbaşı bağlantı noktası veya Kavacık çıkışını kullanmak size avantaj sağlayacaktır. Ataşehir – Kozyatağı ve Mustafa Kemal Mahallesi çıkışlarında sabah saatlerinde yoğunluk yaşanmaktadır.

Sabah saatlerinde Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişte kaza ya da çalışma olmadığı sürece iki köprüde de yoğunluk azdır.

By | 2017-12-16T11:41:02+00:00 Mart 28th, 2015|Categories: Video Haber|Tags: |Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin