Bursa Trafik Durumu Canlı Yandex

»»Bursa Trafik Durumu Canlı Yandex

Bursa Trafik Durumu Canlı Yandex

Bursa trafik ve yol durum bilgisini canlı olarak takip edebilirsiniz. Anlık trafik yoğunluk bilgisi, geçmiş dönemlerin trafik yoğunluk istatistikleri, açık ve kapalı yollar, çalışma yapılan yollar ve kaza riski olan yolları harita üzerinden takip etmeniz mümkün. Bursa Trafik Durumu Canlı Yandex servisiyle en doğru ve güncel trafik bilgisine en kolay yoldan erişebilirsiniz.

Yandex Haritalar servisi birçok şehrin anlık trafik verisini sunmaktadır. Trafik yoğunluğu bilgisine erişmek için harita üzerinde trafik lambası (sinyalizasyon) butonuna tıklamanız gerekmektedir. Yollar üzerindeki yeşil çizgiler yolun boş olduğunu, sarı çizgiler trafiğin akıcı olduğunu, turuncu çizgiler trafiğin yoğun olduğunu, kahverengi çizgiler ise trafiğin durma noktasında olduğunu göstermektedir.

Yolun ortalama hızını öğrenmek için imleci yolun üzerine getirmeniz yeterli. Harita üzerindeki trafik lambası butonuna bastığınızda o şehir genelindeki trafik 10 üzerinden değerlendirilerek notlandırılır. Bu notların açıklaması aşağıdaki gibidir;

1 — Yollar açık
2 — Trafik akıcı
3 — Akıcı, yer yer trafik yoğunluğu
4 — Yoğun, yer yer akıcı trafik
5 — Yoğun trafik
6 — Trafik sıkışık
7 — Trafik durma noktasında
8 — Kilometrelerce süren trafik yoğunluğu
9 — Trafik kilitlendi
10 — Yaya gitmeniz önerilir

By | 2018-03-17T10:18:00+00:00 Ocak 8th, 2017|Categories: İller Trafik Durumu|Tags: , , |Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin